با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

محمدرضا فروتن در برنامه خندوانه

فروتن در خندوانه
حضور محمدرضا فروتن در برنامه خندوانه حاشیه‌های جالبی داشت. محمدرضا فروتن دوشنبه ۱۳ مهر مهمان برنامه خندوانه بود که به همراه خانواده خواهرش در این برنامه حضور داشت. حضور محمدرضا فروتن به همراه خواهرش در خندوانه در نوع خودش جالب بود. محمدرضا فروتن بازیگر توانای سینما و تلویزیون ایران که این روزها کمتر فعالیت می‌کند بعد از ورودش به صحنه گفت: خیلی‌ها وقتی فهمیدند قرار است من در خندوانه شرکت کنم با من تماس گرفتند و سؤال‌هایی که در برنامه می‌پرسید را به من گفتند اما من دوست دارم خودم باشم!
در این برنامه وقتی از فروتن خواسته شد که با چشم‌های بسته تماشاگران را به جایی ببرد او هم آن‌ها را به جایی برد که در آن نگاه‌ها مسئولانه‌‌تر هستند و درد هر کسی درد ما نیز است. همانطور که گفتیم او با خانواده یکی از خواهرانش به برنامه آمده بود. وقتی رامبد جوان از او خواست که رو به دوربین چیزی به خواهرانش بگوید، او رو به دوربین کرد و گفت: “همه تون پدر من را درآوردید” و کمی از آن‌ها به شوخی گلایه کرد. سپس ادامه داد: خارج از شوخی اگر الان مهر و محبتی در من هست به خاطر تک تک شما‌ها است و من هم دوستتان دارم.
یکی از خواهرانش که در برنامه حضور داشت، گفت که برادرش را خیلی دوست دارد و دوست دارد همیشه در کنار او باشد. رامبد جوان هم به شوخی گفت به محمدرضا حسادت می‌کنم و دلش می‌خواست خواهرش در کنارش باشد. سپس رامبد جوان اشاره کرد که او تنها یک خواهر به نام پوپک دارد که دلش برای خواهرش تنگ شده است. در ادامه برنامه نیز طبق روال همیشه عروسک دوست‌داشتنی و محبوب مردم، جناب خان با کت و شلور به برنامه آمد و علت ورودش با کت و شلوار را تحصیل در سال اول دکترای لبوفروشی عنوان کرد! سپس جناب‌خان رو به دوربین کرد و به تقلید از محمدرضا فروتن گفت: “محلام، شحلام، تحلام و احلام، شما با این رفتاراتون پدر من رو درآوردین همین!”
در زیر عکس‌هایی مروط به این برنامه را مشاهده خواهید کرد:

فروتن و جناب خان

فروتن و جناب خان در خندوانه

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۶ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.