با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

مرور آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ

برای علاقه‌مندان به بازار موبایل و تکنولوژی در این مطلب مرور آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ را داریم و به بررسی مختصر ۱۰ مدل از جدیدترین گوشی‌های آن‌ها می‌پردازیم:

 

۱- Galaxy A8 Duos (گلکسی آ ۸ دو آس)

سامسونگ گلکسی آ 8
این مدل از گوشی سامسونگ در ماه آگوست سال ۲۰۱۵ معرفی شد. دارای سیستم عامل اندروید ۵٫۱ است. وزن این گوش ۱۵۱ گرم می‌باشد و ابعاد آن ۶ اینچ است. دارای صفحه نمایش لمسی خازنی super AMOLED با ۱۶ میلیون رنگ است. وضوح صفحه نمایش در حدود ۳۸۶ پیکسل در هر اینچ بوده و قابلیت چند لمسی دارد. این گوشی ۲ سیمکارته بوده و رم آن ۲ گیگابایت و دارای ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. دوربین اصلی در این گوشی ۱۶ مگا پیکسل و دوربین جلو ۵ مگاپیکسل است. در رنگ‌های سفید صدفی، مشکی و طلایی موجود است. قیمت این گوشی در حال حاضر در بازار ۱۵۱۰۰۰۰ تومان است.

۲- Galaxy S6 edge+ (گلکسی اس ۶ اج پلاس)

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
مدل گلکسی اس ۶ اج پلاس نیز در ماه آگوست سال ۲۰۱۵ معرفی شد. وزن این گوش ۱۵۳ گرم می‌باشد و ابعاد آن ۶ اینچ است. دارای صفحه نمایش لمسی خازنی super AMOLED با ۱۶ میلیون رنگ است. وضوح صفحه نمایش در حدود ۵۱۸ پیکسل در هر اینچ بوده و قابلیت چند لمسی دارد. رم این گوشی ۴ گیگابایت و دارای ۳۲/۶۴ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. دوربین اصلی در این گوشی ۱۶ مگا پیکسل و دوربین جلو ۵ مگاپیکسل است. دارای سیستم عامل اندروید ۵٫۱٫۱v است و در رنگ‌های مشکی یاقوتی ,طلایی پلاتینی ,نقره‌ای ,سفید صدفی موجود است. قیمت این گوشی در حال حاضر در بازار از ۲۴۰۵۰۰۰ تا ۲۸۴۵۰۰۰ تومان است.

 

۳- Galaxy Note5 گلکسی نوت ۵

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
نوت ۵ یکی از پرطرفدارترین مدل‌های گوشی سامسونگ می‌باشد. همانند ۲ مدل بالا گلکسی نوت ۵ نیز در ماه آگوست سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد. دارای سیستم عامل اندروید نسخه ۵٫۱٫۱ است. وزن این گوش ۱۷۱ گرم می‌باشد و ابعاد آن ۶ اینچ است. مشخصات داخلی گوشی تقریبا شبیه گلکسی اس ۶ اج پلاس است. دارای صفحه نمایش لمسی خازنی super AMOLED با ۱۶ میلیون رنگ است. وضوح صفحه نمایش در حدود ۵۱۸ پیکسل در هر اینچ بوده و قابلیت چند لمسی دارد. رم این گوشی ۴ گیگابایت و دارای ۳۲/۶۴ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. دوربین اصلی در این گوشی ۱۶ مگا پیکسل و دوربین جلو ۵ مگاپیکسل است. دارای تصویربرداری دوگانه و عکس برداری و فیلمبرداری HD است. در رنگ‌های مشکی یاقوتی ,طلایی پلاتینی, نقره‌ای, سفید صدفی موجود است. قیمت این گوشی در حال حاضر در بازار از ۲۲۴۹۰۰۰ تا ۲۶۹۹۰۰۰ تومان است.

۴- Galaxy S5 Neo ( گلکسی اس ۵ نئو)

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
سامسونگ گلکسی اس ۵ نئو در ماه آگوست سال ۲۰۱۵ معرفی شد. دارای سیستم عامل اندروید v5.1.1 است. ابعاد آن ۵٫۱ اینچ و وزن آن ۱۴۲ گرم می‌باشد. دارای صفحه نمایش لمسی خازنی super AMOLED با ۱۶ میلیون رنگ است. وضوح صفحه نمایش در حدود ۴۳۲ پیکسل در هر اینچ است. رم آن ۲ گیگابایت و دارای ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. دوربین اصلی در این گوشی ۱۶ مگا پیکسل و دوربین جلو ۵ مگاپیکسل است. فقط به رنگ‌های مشکی موجود است.

۵- Galaxy A8 (گلکسی آ ۸)

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
گلکسی آ ۸ از جولای سال ۲۰۱۵ به بازار معرفی شد. دارای صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی و وزن ۱۵۱ گرم است. دارای سیستم عامل اندروید v5.1.1 بوده و صفحه نمایش لمسی خازنی super AMOLED با ۱۶ میلیون رنگ دارد. وضوح صفحه نمایش در حدود ۳۸۶ پیکسل در هر اینچ است. رم آن ۲ گیگابایت و دارای ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. دارای دوربین اصلی با ۱۶ مگا پیکسل و دوربین جلو ۵ مگا پیکسل است. پردازشگر آن ۴ هسته‌ای بوده و در رنگ‌های سفید صدفی, مشکی, طلایی موجود می‌باشد. قیمت حدودی این گوشی از ۱۴۹۵۰۰۰ تا ۱۸۵۰۰۰۰ می‌باشد.

۶- Galaxy J5 (گلکسی جی ۵)

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
مدل گلکسی جی ۵ نیز در ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ معرفی شد. وزن این گوش ۱۴۶ گرم می‌باشد و ابعاد آن ۵ اینچ است. دارای صفحه نمایش لمسی خازنی super AMOLED با ۱۶ میلیون رنگ است. وضوح صفحه نمایش در حدود ۲۹۴ پیکسل در هر اینچ است. رم این گوشی ۱٫۵ گیگابایت و دارای ۱۶/۸ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. دوربین اصلی در این گوشی ۱۳ مگا پیکسل و دوربین جلو ۵ مگاپیکسل است. دارای سیستم عامل اندروید ۵٫۱ است و در رنگ‌های سفید, مشکی, طلایی موجود است. قیمت این گوشی در حال حاضر در بازار از ۶۲۰۰۰۰ تا ۷۵۵۰۰۰ تومان است.

۷- Galaxy J7 (گلکسی جی ۷)

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
مدل گلکسی جی ۷ در ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ معرفی شد. وزن این گوش ۱۷۱ گرم می‌باشد و ابعاد آن ۵٫۵ اینچ است. دارای صفحه نمایش لمسی خازنی super AMOLED با ۱۶ میلیون رنگ است. وضوح صفحه نمایش در حدود ۲۶۷ پیکسل در هر اینچ است. رم این گوشی ۱٫۵ گیگابایت و دارای ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. دوربین اصلی در این گوشی ۱۶ مگا پیکسل و دوربین جلو ۵ مگاپیکسل است. دارای سیستم عامل اندروید ۵٫۱ است و در رنگ‌های سفید، مشکی، طلایی موجود است. قیمت این گوشی در حال حاضر در بازار از ۷۸۹۰۰۰ تا ۹۶۵۰۰۰ تومان است.

۸- Galaxy S6 (گلکسی اس ۶)

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
گلکسی اس ۶ سامسونگ در آوریل ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد. دارای صفحه نمایش ۵٫۱ اینچی و وزن ۱۳۸ گرم است. دارای سیستم عامل اندروید v5.0.2 بوده و صفحه نمایش لمسی خازنی super AMOLED با ۱۶ میلیون رنگ دارد. وضوح صفحه نمایش در حدود ۵۷۷ پیکسل در هر اینچ است. رم آن ۳ گیگابایت و دارای ۳۲/۶۴/۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی می‌باشد. دارای دوربین اصلی با ۱۶ مگا پیکسل و دوربین جلو ۵ مگا پیکسل است. پردازشگر آن ۴ هسته‌ای بوده و در رنگ‌های سفید صدفی, مشکی یاقوتی, طلایی پلاتینی, آبی موجود می‌باشد. قیمت حدودی این گوشی از ۱۶۰۰۰۰۰ تا ۲۰۸۸۰۰۰ می‌باشد.

۹- Galaxy S6 edge (گلکسی اس ۶ اج)

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
این مدل از گوشی‌های سامسونگ که در حدود ۱۷۰۰۰۰۰ تا ۱۹۴۰۰۰۰ تومان قیمت دارد در آوریل ۲۰۱۵ معرفی شد. دارای ۱۳۲ گرم وزن و صفحه نمایش ۵٫۱ اینچی است. سیستم عامل گلکسی اس ۶ اج اندروید v5.0.2 و وضوح صفحه نمایش آن ۵۷۷ پیکسل در هر اینچ است. دارای ۳۲/۶۴ و ۱۲۸ حافظه داخلی و رم ۳ گیگابایتی است. دوربین اصلی آن ۱۶ مگاپیکسل و دوربین جلوی آن ۵ مگاپیکسل است. گلکسی اس ۶ اج در رنگ‌های سفید صدفی, مشکی یاقوتی, طلایی پلاتینی, سبز سبز زمردی موجود است.

۱۰- Galaxy A7 (گلکسی آ ۷)

مروری بر آخرین محصولات تلفن همراه سامسونگ
گلکسی آ ۷ یکی دیگر از مدل‌های جدید گوشی‌های سامسونگ است که در فوریه ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد و جزء جدیدترین گوشی‌هاس سامسونگ محسوب می‌شود. دارای صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی و وزن ۱۴۱ گرم است. دو سیمکارت می‌خورد. و وضوح تصویر در آن ۴۰۱ پیکسل در هر اینچ است. قیمت این گوشی در حدود ۱۱۳۵۰۰۰ تا ۱۲۵۰۰۰۰ است. دارای ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و ۲ گیگابایت رم است. دوربین اصلی آن ۱۳ مگاپیکسل و دوربین ثانویه‌اش ۵ مگا پیکسل است. دارای سیستم عامل اندروید ۴٫۴ کیت کت بوده و ۴ هسته‌ای می‌باشد. گلکسی A7 در رنگ‌های سفید صدفی، مشکی و طلایی در بازار موجود می‌باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.