با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

مرگ هادی نوروزی و تسلیت ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی

مرگ هادی نوروزی و تسلیت ترانه علیدوستی در صفحه اینستگرام خود: ترانه علیدوستی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون مرگ هادی نوروزی را به همسر آن مرحوم تسلیت گفت. تسلیت ترانه علی‌دوستی به همسر نوروزی کمی متفاوت از بقیه بود.

هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس در بامداد روز پنج‌شنبه بر اثر حمله قلبی دار فانی را وداع گفت. در پی خبر درگذشت این مرحوم، هنرمندان و ورزشکاران زیادی در شبکه‌های اجتماعی با خانوده‌اش ابراز همدردی کردند. در این میان ترانه علیدوستی که پدرش نیز سال‌ها در فوتبال توپ می‌زد و مربی‌گری می‌کند کمی متفاوت و از یک نگاه دیگر درگذشت فوتبالیست خوب کشورمان را به همسرش تسلیت گفت.

همسر هادی نوروزی در آزادی

او در صفحه اینستاگرامش درباره درگذشت هادی نوروزی و حضور همسرش در ورزشگاه آزادی اینگونه نوشت:

“زمانی که همسر هادی نوروزی به ورزشگاه آمد با فریادهایی خطاب به حضار می‌گفت، دیدید بالاخره به ورزشگاه آزادی آمدم، اما ای کاش هیچ وقت نمی‌آمدم، هادی من الان کجاست.» مرگ واقعیت دارد و همیشه تلخ است. اما این جمله، ورای آن حس شوم و آشنایی که از سوگ عزیزانمان می‌شناسیم …”

او با اشاره به این که پدرش یک عمر ملی‌پوش فوتبال بود ادامه داد:

” در دوران اوج جوانی و درخشش او، حضور مادرم هنوز در ورزشگاه ممنوع نبود. اینکه همسر ورزشکار حق نداشت هم‌نفس او در پیروزی و شکست کنارش باشد، اما اجازه دارد اولین بار چمن ورزشگاه را در روز از دست رفتن عزیزش لمس کند. به زنی که هر چه گشتم نام خودش را در اخبار پیدا نکردم، صمیمانه این روزهای سخت را تسلیت می‌گویم”.

 

 

درخواست همسر هادی نوروزی از پرسپولیس

سخنان کی‌روش برای درگذشت هادی نوروزی

درگذشت هادی نوروزی

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۲ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.