با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

معرفی ۱۰ بازیگر مرد با زیباترین چشمان

خانم‌های بازیگر توجه زیادی به چشم‌های آتشین و نگاه جذابشان دارند. تا حالا به این موضوع دقت کردید که کدام یک از بازیگران مرد دارای چشمانی زیبا و شیرین هستند؟ لیست زیر به معرفی ۱۰ بازیگر مرد با زیباترین چشمان می‌پردازد تا ببینید آیا بازیگر مورد علاقه شما هم در لیست زیر است یا خیر.

 

۱- کریس پاین

هرچند اسمش برای بعضی‌ها ناآشنا به نظر می‌رسد، اما نمی‌توان منکر رویایی بودن چشمانش شد. او متولد ۲۶ آگوست ۱۹۸۰ است. دارای چشمان آبی نافذ که به شدت جذبش می‌شوید. او در فیلم‌های پیشتازان فضا (star trek)، دفترخاطرات شاهزاده خانم۲ (The Princess Diaries2) و ظهور نگهبانان (Rise of the Guardians) به ایفای نقش پرداخته است.

کریس پاین

 

۲- کریس همس ورث

یک کریس دیگر که در لیست ۱۰ بازیگر مرد با رویایی‌ترین چشمان وجود دارد کریس همس ورث است. او متولد ۱۱ آگوست ۱۹۸۳ است. کریس در فیلم های ثور (Thor) و راش (Rush) هنرنمایی کرده است. لهجه استرالیایی او به رمز و راز جذاب بودنش اضافه شده است. وقتی چشم‌های آبی جذاب و استایل زیبای موها و لهجه استرالیایی‌اش را در کنار هم قرار می‌دهید تعجب ندارد که طرفدارانش در حال افزایش باشند.

کریس همس ورث

 

۳- یان سامر هلدر

معروف‌ترین نقش آفرینی‌های او در از دست رفته (Lost) و مسابقات (The Tournament) بوده است. یان سامر هلدر در ۸ دسامبر ۱۹۷۸ متولد شد. او هم مدل و هم بازیگر است. چشمان نافذ و فک خوش فرمش او را از همه بازیگران در رده سنی خودش متمایز کرده است. تلاش‌های انسان دوستانه او برای جامعه انسانی، قطعا به محبوبیتش کمک کرده است.

یان سامر هلدر

 

۴- راب پتینسون

یکی دیگر از بازیگرانی که چشمان زیبایی دارد، راب پتینسون است. او متولد ۱۳ می ۱۹۸۶ است. راب بخاطر نقش آفرینی در فیلم‌های هری پاتر و گرگ و میش شناخته شده است. اگر چه بازی او در گرگ و میش، سال‌ها او را مرکز توجه طرفداران جوان قرار داد، وی همچنین ستایش منتقدین را بخاطر بازی در فیلم‌های شهر بین المللی و دزد دریایی برانگیخت.

راب پتینسون

 

۵- سیلیان مورفی

سیلیان نیز چشمان زیبا و رویایی دارد. او متولد ۲۵ می ۱۹۷۶ است. این مرد ایرلندی در خلوت خودش زندگی می‌کند. او بازیگری بی‌حاشیه است و همانند دیگر افراد مشهور هالیوود رفتار نمی‌کند. او در شهر لندن و کشور انگلستان همراه با همسر و ۲ پسرش زندگی می‌کند. او در فیلم آغاز و تنفس به ایفای نقش پرداخته است.

سیلیان مورفی

 

۶- جنسن اکلس

یکی دیگر از بازیگران قابل توجه با چشمان رویایی جنسن اکلس است. او بهترین نقش‌هایش را در فیلم‌های روزهای زندگی ما، فرشته تاریکی و مزرعه کوچک بازی کرده است. چشمان او مسحور کننده و لبخندش بینهایت زیباست. هرچند چشمان او شگفت انگیز است اما نمی‌شود از لبخند فوق العاده‌اش دست کشید.

جنسن اکلس

 

۷- بردلی کوپر

بردلی کوپر مثال خوبی است برای اثبات این که چشمان گیرا فقط متعلق به جوانان نیست. او متولد ۵ ژانویه ۱۹۷۵ است. او با بازی در فیلم دفترچه‌ای با خطوط نقره‌ای ستاره شد. این بازیگر برای نقش آفرینی در فیلم کلاه برداری آمریکایی و دفترچه‌ای با خطوط نقره‌ای نامزد دریافت جایزه آکادمی اوارد شد.

بردلی کوپر

 

۸- هیو لوری

یکی دیگر از مردان این لیست پیرمردی با چشمان غیر منتظره و رویایی، هیو لوری است. بهترین بازی او در فیلم پرواز ققنوس است. او در ۱۱ ژون ۱۹۵۹ متولد شد. توانایی عجیب او در صحبت کردن به هر دو لهجه بریتانیایی که زبان مادریش است و لهجه بی نقص آمریکایی‌اش به یکی از خصوصیات بارزش تبدیل شده است. چهره بدجنس و لبخند شیطانی‌اش با چشمان زنده و با روحش به این نکته اشاره می‌کند که دروغ‌هایش زیر ظاهر بیرونیش پنهان شده است.

هیو لوری

 

۹- تایه دیگز

او که چشمان فوق العاده‌اش با لبخند جذابش همخوانی دارد، در دوم ژانویه ۱۹۷۱ متولد شده است. او اصالتا آمریکایی و اهل نیوجرسی است. بهترین نقشش در فیلم بازگشت استلا بوده است. او همچنین طرفداران زیادی برای بازی در فیلم تمرین خصوصی به دست آورد.

تایه دیگز

 

۱۰- جرارد باتلر

جرارد آخرین نفر در لیست ۱۰ نفره ما است که دارای ترکیبی از جذبه اسکاتلندی با چشمان زیباست. او در ۱۳ نوامبر ۱۹۶۹ متولد شد. طرفداران زن و مرد زیادی دارد. او تحسین بینندگان را برای بازی در فیلم‌های شبح اپرا و شکارچی بخشنده برانگیخت.

 

جرارد باتلر

آیا شما هم با این لیست ۱۰ نفره موافق هستید؟ آیا فکر می‌کنید جای برخی دیگر از بازیگران مرد در این لیست خالیست؟ با وجود شمار زیادی از بازیگران جذاب انتخاب ۱۰ نفر و قرار دادن آن در این لیست چالش بزرگی است.

 

[تعداد: 8    میانگین: 2.6/5]
تاریخ: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.