با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

ممنوع‌الکار شدن علی درستکار

علی درستکار مجری
ممنوع‌الکار شدن علی درستکار این روزها در محافل رسانه‌ای خبرساز شد. علی درستکار مجری و کارشناس مذهبی «این شب‌ها» از نادرست خواندن اخبارها درباره ممنوع‌الکاری‌اش در تلویزیون و رادیو می‌گوید.
۲۰ آبان سال ۹۳ در برنامه این شب‌ها پیامکی که از سوی یکی از بینندگان برای برنامه فرستاده شد، توسط علی درستکار خوانده شد. او بعد از خواندن پیامک که در ادامه متن آن را خواهیم گذاشت، حرف‌هایی در پاسخ به آن زد که در شبکه‌های اجتماعی فقط متن پیامک و فیلم مربوط به آن قرار داده شد و صحبت‌های این مجری سانسور شده است که علی درستکار این کار را خیانت در امانت و دور از عدل و انصاف اجتماعی و حرفه‌ای دانست.
متن پیامک به این شرح است:
«خوب مردم را سرگرم عاشورا ماشورا کردید تا مسئولان با خیالی آسوده و بی‌دغدغه به غارتگری‌ها و ظلم و ستم‌هاشون ادامه بدن و در دلشون به مردم زود باور و ساده بخندن و تا ابد غرق در مشکلاتی که هیچ وقت حل نخواهد شد باقی بگذارند، در مسیر خوبی قدم گذاشتید به خیال خودتان، متأسفم برای خودم و هم‌نسلانم که در این زمان و مکان زیست می‌کنیم. خاک بر سر ما باشد بهتر از این روزگار سیاه است که برای ما به وجود آوردید»
او گفت هیچ منعی برای ادامه فعالیتش در رادیو و تلویزیون وجود ندارد. او در حال حاضر هم در رادیو برنامه اجرا می‌کند و برای اجرا از چند شبکه تلویزیونی پیشنهاداتی دارد و احتمال پخش یک برنامه زنده هم از او در تلویزیون وجود دارد. او با اشاره به اجرای برنامه‌ای در رادیو جوان این شایعات را تکذیب کرد. و در ادامه گفت: “بریده کامل پیام و پاسخ از طریق جستجو در اینترنت در دسترس عموم است و می‌شود برای تایید آنچه که گفته‌ام به آن رجوع شود”.
بخشی از توضیحات علی درستکار در جواب پیامک بالا را در زیر مشاهده می‌کنید:
“حتماً اگر قرار باشد در شرایطی به نام دین و مقدسات سوءاستفاده و بهره‌برداری شود، شرایط بسیار شومی برای یک ملت و کشور است؛ اما خطاب به نگارنده پیام این را بگویم که به نظر می‌رسد اوضاع به شدتی که شما نوشته‌اید نیست. در خاطراتتان باشد که پای این نظام ارزشمندترین خون‌ها و جان‌ها نثار شده است. این نظام، نظامی است که برای اقامه دین خدا و برای به پا داشتن احکام الهی به پا شده و از طرف خود مردم هم تأسیس این حکومت اتفاق افتاد و انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت.”

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۳ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.