با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

مهراب قاسمخانی در تبلیغ reebok

مهراب قاسمخانی در تبلیغ reebok

این روزها بسیار شاهد این هستیم که چهره‌های مشهور در تبلیغات برندهای معروف شرکت می‌کنند. این بار شاهد حضور مهراب قاسمخانی در تبلیغ reebok هستیم. در این نوع تبلیغات و برای مانکن شدن نیازی نیست که لزوما هیکل و اندام خوب و یا چهره خاصی داشته باشید. همین که مشهور باشید و مردم شما را بشناسند کفایت می‌کند. این بار نوبت به چهره‌های طنز تلویزیون است که وارد این عرصه شوند. به تازگی سروش صحت، شقایق دهقان، مهراب قاسم خانی، امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی، بهنوش بختیاری و مهران غفوریان در برنامه‌ای به منظور حمایت و در واقع تبلیغ برند معروف انگلیسی “ریباک” که برندی معتبر در تولید پوشش و ادوات ورزشی است شرکت کردند. مدیریت این کار را نیز پژمان جمشیدی بر عهده داشت. از آنجا که هنرمندان، اخباری مربوط به این تبلیغات را در صفحات اجتماعی خود منتشر کردند، با واکنش‌های مختلف مخاطبانشان همراه شد. عده‌ای از مخاطبان این کار هنرمندان را به باد انتقاد گرفتند و گلایه‌هایی در این زمینه کردند.

مهراب قاسمخانی طنزپرداز و نویسنده طنز ایران نیز که همراه با همسرش در این برنامه حضور داشت در صفحه اینستاگرامش پستی را منتشر کرد که در آن اعتراف کرد که برای این تبلیغ پول دریافت کرده است و کار غیر اخلاقی انجام نداده است. او در پایان پستش از کنایه‌های مخاطبان به نوعی انتقاد کرد، در ادامه پست او را می‌خوانید:

” بله، کار تبلیغاتى کردیم و بله، پول هم گرفتیم. همچنین کارى در تمام دنیا هم رایجه و نه غیر اخلاقیه و نه دزدیه.

همه جاى دنیا تولید کننده‌ها براى تبلیغات کالاى خودشون از چهره‌هاى شناخته شده استفاده میکنن. پس دوستان لطف کنن متلک و کنایه و نصیحت رو بى خیال بشن بذارن دور هم خوش باشیم”

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۳ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.