با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

مهران احمدی و فاصله از تلویزیون

مهران احمدیمهران احمدی را شاید بیشتر با نقش‌هایش در پایتخت و آوای باران بشناسیم. از سریال‌های دیگر او می‌توان به «پایتخت»، «تا ثریا»، «آوای باران» و «ابله» اشاره کرد. بازیگر توانمندی که کمتر او را این روزها در تلویزیون می‌ینیم. او ۲ سال است که از تلویزیون دور است و می‌گوید: فعلا قصد کار کردن در تلویزیون را ندارد، مگر اینکه یک پیشنهاد فوق‌العاده به او شود.
آخرین کار او فیلم «نفس» به کارگردانی خانم نرگس آبیار بود که اول مرداد ماه به پایان رسید. مهران احمدی خاطر نشان کرد: پس از به پایان رسیدن فیلم «نفس» خانم آبیار چدین پیشنهاد تلویزیونی و سینمایی داشته که مورد پسند وی نبوده و کاری را فعلا انتخاب نکرده و در حال استراحت است. او گفت قصد حضور در تلویزیون را ندارم مگر اینگه اتفاق ویژه‌ی رخ دهد. او معتقد است خوب نیست یک بازیگر همیشه در تلویزیون حضور داشته باشد. مهران احمدی بعد از سریال پایتخت ۳ که در آن نقش “بهبود” را بر عهده داشت و بسیار مورد توجه قرار گرفت دیگر در تلویزیون حضور نداشته است.
در سریال پایتخت ۴ انتظار می‌رفت که مهران احمدی باز هم حضور داشته باشد و این انتظار تا لحظات آخر سریال نیز ادامه داشت و تصور می‌کردند بهبود بر می‌گردد اما این چنین نشد و فقط اسمی از بهبود در سریال بود.
مهران احمدی در ادامه حرف‌هایش وقتی از او درباره عدم حضورش در سریال پایتخت ۴ سوال کردند افزود: این اتفاق میسر نشد به دلیل اینکه وی گرفتار کارهایش و برخی گرفتاری‌های شخصی‌اش بود و فیلم خانم نرگس آبیار نیز ۴ ماه طول کشید تا تمام شود، بنابراین فرصت حضور در این مجموعه را نداشته است و از عدم حضورش در این سریال ناراحت شده است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.