با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

ناموفق‌ترین عمل‌های زیبایی بازیگران

بازار جراحی‌های پلاستیک این روزها داغ داغ است. خصوصا در ایران. اما فقط ما ایرانی‌ها نیستیم. در این مطلب به ناموفق‌ترین عمل‌های زیبایی بازیگران اشاره خواهیم کرد. بازیگرانی که قبل از عمل از چهره خوبی برخوردار بودند اما بعد از عمل گمان نمی‌رود، خودشان هم از چهره خود راضی باشند! این مطلب جالب را از دست ندهید:

 

یکی از عواملی که کسب و کار جراحان پلاستیک را رونق بخشیده است، شهرت است! در هالیوود بازار جراحی زیبایی بسیار داغ است و برخی از هنرمندان هستند که به انجام یک یا ۲ جراحی زیبایی رضایت نداده و ده‌ها جراحی بر روی خود انجام داده‌اند. وب سایت مووی مگ که یکی از معروف‌ترین وب سایت‌هاست، ۵ بازیگر هالیوود را معرفی کرده است که عمل‌های جراحی زیبایی موفقی نداشتند و آسیب‌های زیادی به صورت خود زده‌اند. آن‌ها با این کار نه تنها زیباتر نشدند بلکه چهره طبیعی خودشان را هم از دست داده‌اند. چهره‌ای که هیچگاه دیگر آن را در آینه نخواهند دید! در لیست زیر از نفر پنجم شروع می‌کنیم و در آخر کسی را که رتبه اول را در جراحی ناموفق از نظر این سایت دارد معرفی خواهیم کرد.

 

۵- لزلی اَش (Leslie Ash):

نفر پنجم لیست ما بازیگری انگلیسی است که چندان هم در عرصه سینما و تلویزیون مشهور نیست. اما چیزی که باعث شهرتش شد، جراحی‌های زیبایی عجیبش بود که او را به شهرت رساند. از معروف‌ترین سریال‌هایی که او بازی کرده است می‌توان به «قلب کجاست» و «هالبی سیتی» اشاره کرد. همه می‌گویند او چهره طبیعی‌ زیبایی داشته و اصلا نیازی نبود که عمل‌های جراحی را روی صورت خود انجام دهد. اما گویا خانم اَش اینطور فکر نمی‌کرده و با انجام عمل‌های زیبایی نه تنها تبدیل به یک بازیگر حرفه‌ای و زیباتر نشد بلکه به یک ضد تبلیغ برای جراحی‌های پلاستیک تبدیل شد.

لزلی اَش (Leslie Ash ):

 

۴- میکی رورک (Mickey Rourke):

جایگاه چهارم لیست ما اختصاص دارد به میکی رورک. او در جوانی یکی از خوش‌قیافه‌ترین بازیگران هالیوود بود. او اگر می‌خواست می‌توانست به بازیگر بهتری تبدیل شود. شاید میکی رورک به خواسته خودش این جراحی‌ها را انجام نداده. او در یکی از مسابقات بوکس خود حسابی صورتش را بر اثر مشت‌هایی که حریفش بر سر و صورت او وارد کرد از دست داد. صورت او از فرم اولیه‌اش خارج شد. بعد از این اتفاق او جراحی‌های زیبایی زیادی بر روی صورت خود انجام داد تا شاید صورتش به حالت اولیه برگردد اما هیچ‌گاه این اتفاق نیفتاد. او دیگر هرگز آن جوان خوش‌چهره‌ای نشد که روزی در سینما رقیبی از خودش خوش‌تیپ‌تر نبود!

میکی رورک (Mickey Rourke):

 

۳- جوآن ریورس (Joan Rivers):

جوآن ریورس کمدین و مجری مشهور آمریکایی بود. او هم یکی دیگر از افرادی بود که جراحی‌های زیادی روی صورت خود انجام داده بود. او نمی‌خواست با این واقعیت که سن و سالش در حال افزایش است رو به رو شود. او در سال ۲۰۱۴ به طرز مشکوکی درگذشت. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید این جراحی‌ها حالت طبیعی چهره او را گرفت و در عوض به او ظاهری هدیه داد که حالت عادی نداشت و نه پیر بود و نه جوان!

جوآن ریورس (Joan Rivers):

۲- مگ رایان (Meg Ryan):

نفر دوم این لیست مگ رایان است. بازیگری که در دهه ۹۰ در هالیوود از محبوبیت و شهرت زیادی برخوردار بود. او نیز با انجام جراحی‌های متعدد و زیاد چهره خود را تغییر داد. آمریکایی‌ها سال‌ها به او لقب «عزیز آمریکایی‌ها» داده بودند. او پای ثابت فیلم‌های رمانتیک بود. شاید لقب «عزیز آمریکایی‌ها» با انجام عمل‌های زیبایی زیادی که انجام داده است دیگر برازنده او نباشد. او سقوط کاری چشمگیری در سینما داشت و این روزها به ندرت اثری از او در سینما می‌بینیم.

مگ رایان (Meg Ryan):

 

۱- گلدی هاون (Goldie Hawn):

و بالاخره جایگاه نفر اول لیست ما اختصاص دارد به گلدی هاون؛ او بازیگر مشهور هالیوود و مادر کیت هادسون است. او نیز یکی دیگر از کسانی‌ست که انجام جراحی‌های زیبایی ناموفق کاملا در چهره‌اش پیداست. زمانی که در سال ۲۰۱۲ تماشاگران او را با شکل و ظاهر جدید دیدند شوکه شدند. او کمتر شباهتی به بازیگری داشت که سال‌های سال مشهور و محبوب بود. هاون بعدها با جراحی‌های زیادی که مجددا انجام داد تا حدودی ظاهر خود را بهبود بخشید اما او نیز دیگر هرگز نتوانست چهره طبیعی خود را به دست آورد.

گلدی هاون (Goldie Hawn):
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.