با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

همبازی شدن شهاب حسینی با پسرانش

پسران شهاب حسینی
برای فیلم جدید اصغر فرهادی با نام “برسد به دست آهو” فراخوانی در تلگرام داده شد که البته به اتمام رسید. در این فیلم احتمالا شهاب حسینی و ترانه علیدوستی نقش‌های اصلی را بر عهده دارند.
اتفاق و خبر جالب در فیلم “برسد به دست آهو” همبازی شدن شهاب حسینی با پسرانش در این فیلم است. شهاب حسینی دارای ۲ فرزند پسر به نام‌های محمد امین و امیرعلی است که به ترتیب متولد ۸۲ و ۹۰ هستند. این اولین تجربه بازی شهاب حسینی با فرزندانش نیست. پیشتر نیز در فیلم ساکن طبقه وسط که خود شهاب حسینی کارگردانی آن را بر عهده داشت با فرزندان و البته همسرش همبازی شده بود. اکنون نیز شهاب حسینی تصمیم دارد در این فیلم با فرزندانش بازی کند.

شهاب حسینی و همسر وفرزندش
تصویربرداران این فیلم نیز همان فیلمبرداران فیلم‌های شیار”، “چ” و “دوران عاشقی” هستند. اصغر فرهادی در این پروژه ۳ مدیر فیلمبرداری درجه ۱ و باتجربه را به خدمت گرفته است که یکی از نقاط قوت فیلم است. یکی از مدیران فیلمبرداری حسین جعفریان است که در فیلم “درباره الی” سابقه همکاری با اصغر فرهادی را داشته است. جعفریان فیلمبردار آثاری چون “چ” و “کیفر” و “شب یلدا” نیز بوده است. پیمان شادمانفر و علیرضا برازنده که خود نیز به ترتیب مدیر فیلمبرداری فیلم‌هایی چون “شیار۱۴۳” و “اعترافات ذهن خطرناک من” و “دوران عاشقی” و “جیب بر خیابان جنوبی” بوده‌اند نیز دستیار حسین جعفریان در این پروژه هستند.
مدیر تولید پروژه نیز حسن مصطفوی است که از همکاران سابق اصغر فرهادی است که پیشتر در فیلم “جدایی نادر از سیمین” با هم همکاری داشته‌اند. البته مصطفوی مدیریت تولید آثاری چون “گناهکاران” و “لامپ صد” را نیز در کارنامه خود دارد.
کار چهره‌پردازی این پروژه بر عهده مهرداد میرکیانی است که او نیز از همکاران همیشگی اصغر فرهادی در بسیاری از فیلم‌هایش، از “رقص در غبار” گرفته تا “شهر زیبا”، “چهارشنبه سوری” و “درباره الی” است.
طراحی صحنه فیلم “برسد به دست آهو” نیز بر عهده کیوان مقدم است که او نیز در فیلم “جدایی نادر از سیمین” و “شهر زیبا” با اصغر فرهادی همکاری داشته است و البته اخیرا هم طراحی صحنه “نسیم” پرویز شهبازی را انجام داده است.

 

اولین تجربه تهیه‌کنندگی شهاب حسینی

[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]
تاریخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.