با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

واکنش آزاده نامداری به شایعات ازدواجش

بعد از شایعات زیادی که بعد از جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی تا مدت‌ها بر سر زبان‌ها بود، این بار به نظر می‌رسد آزاده نامداری با خبر ازدواج مجددش دوباره بر صدر اخبار قرار گرفته است و دوباره پای حاشیه در زندگی شخصی‌اش باز شده است.
همسر دوم آزاده نامداری، سجاد عبادی نام دارد و فرزند رحیم عبادی، رئیس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی از فعالان حقوق زنان است. همسر اول سجاد عبادی در پستی در اینستگرام، با گذاشتن عکس شناسنامه‌اش مدعی شده است که در زمانی که او همچنان با سجاد عبادی زندگی می‌کرده است، همسرش با آزاده نامداری در ارتباط بوده است. البته صحت و سقم ماجرا هنوز مشخص نشده است. واکنش آزاده نامداری اما به این اتهامات در صفحه اینستاگرامش شاید در نوع خود جالب باشد، او با قرار دادن عکسی از خودش به همراه سبد گل رز سفید همیشگیش در پستی این گونه نوشت:

آزاده نامداری و رز سفید
“تلاطم،،رها نمیکنه،،ما عادت داریم هر حرفی رو باور کنیم و پشت بندش داستان و سناریو بنویسیم..متاسفم برای همه‌ی آدمای متوهم که حتی خوشحالی همو تحمل نمیکنن.
واقعا چی بدست میاریم،،،از شایعه ساختن،،از همدستی کسایی که نمیدونم کجاشون درد میکنه،،،بازم بی خیال، من محکم‌تر از اینم که این بازیا آزارم بده، اما شوکه شدن دیگه سه ساله کار همیشمه،،امروز سه شنبه است، روز منه، و گلای رز سفیدم،،و این خوشبختی با هییییچ شایعه و همدستی و سناریویی خراب نمیشه..سلام صبح های روشن…من به راهم ایمان دارم..باقیش با خدا….
پ.ن.بیاین ازشادی هم شاد باشیم….لطفا”
این آخرین پست آزاده نامداری در اینستاگرام بود و بعد از این پست به کلی صفحه اینستاگرام خود را بست.

اینستاگرم آزاده نامداری

 

 

درخواست آزاده نامداری از مردم

ازدواج دوباره آزاده نامداری و حواشی آن

افشاگری زن سابق همسر دوم آزاده نامداری

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۲ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.