با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

واکنش رهبر انقلاب به فاجعه منا

رهبر انقلاب
رهبر انقلاب: عربستان منتظر واکنش سخت ایران باشد.
واکنش رهبر انقلاب به فاجعه منا در سراسر جهان خبرساز شد.
در خبرگزاری فرانسه آمده است که رهبر ایران در واکنش به حادثه تلخ برای حجاج ایران، به عربستان هشدار داد که اگر پیکرهای حجاجی که جانشان را در حادثه منا از دست داده‌اند به ایران باز نگردد، ایران به سختی واکنش نشان خواهد داد.
رهبر انقلاب اسلامی در دانشکده علوم دریایی امام خمینی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران حضور یافتند و ضمن سخنانی اظهار کردند که اگر کوچکترین بی‌احترامی به حجاج ایرانی صورت بگیرد، ایران واکنشی سخت و خشن نشان خواهد داد که آن‌ها توانایی هماوردی و پاسخگویی را نداشته باشند.
همچنین آسوشیتدپرس نیز در گزارشی اعلام کرد که رهبر ایران در روز چهارشنبه عربستان سعودی را به این متهم کرد که در برگرداندن پیکرهای زائران جان باخته در حج مانع ایجاد می‌کند. رهبر ایران همچنین پادشاه عربستان را به جاهلیتی تشبیه کرد که در شبه جزیره عربستان قبل از ظهور اسلام حاکم بود.
سی‌.‌ان.ان نیز در خبری با تیتر “تبادل اظهارات تند بین ایران و عربستان” نوشت: رهبر ایران پس از اینکه به عربستان هشدار داد که پیکر قربانیان حادثه منا باید هرچه زودتر به ایران باز گردد، عربستان سعودی را تهدید به انتقام سخت و خشن کرد. سی.ان.ان در ادامه خبرش اینگونه  عنوان کرد: عربستان وظایف خود را در مقابل مجروحان و از دست رفتگان این حادثه به خوبی انجام نداده است.

 

آمار قربانیان ایرانی منا به تفکیک استان‌ها

ساخت فیلمی درباره فاجعه منا در ایران

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۹ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.