با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

واکنش مریلا زارعی به اظهارات جنجالی امین تارخ

واکنش مریلا زارعی به اظهارات جنجالی امین تارخ، در نوع خود جالب و قابل تامل بود.

واکنش مریلا زارعی به اظهارات جنجالی امین تارخ

چندی پیش امین تارخ در مصاحبه‌ای جنجالی از دست‌های آلوده و فضای آلوده سینما گفت. این اظهارات امین تارخ چیز جدیدی نیست و بارها از زبان بازیگران گلایه‌هایی در این مورد شنیده شده است. چندی پیش یکی از تهیه‌کنندگان سینما نیز در گفتگویی درباره بروز پدیده اعتیاد در میان بازیگران و اهالی سینما خبر داد. امین تارخ نیز که سال‌هاست علاوه بر بازیگری در آموزشگاه خود بازیگرانی را نیز برای حضور در عرصه بایگری آموزش می‌دهد در آخرین مصاحبه‌اش خیلی بی‌پرده از سوء استفاده‌های مالی و اخلاقی از علاقه‌مندان به بازیگری خبر داد. او در مصاحبه خود گفته است: “برای کسانی که وارد حرفه بازیگری شده‌اند، حرفی ندارم. اما برای کسانی که وارد نمی‌شوند، چند نکته وجود دارد؛ برخی از افراد میانی که در آثار نمایشی حضور دارند تصمیم‌گیرنده هستند. آنها از بازیگران مرد توقع پول و از خانم‌ها متاسفانه توقعات دیگری دارند. به نظرم باید این هشدار به گوش مسئولان برسد که اگر این جریان ادامه پیدا کند، فضا آن‌قدر آلوده خواهد شد که خانواده‌ها از ورود فرزندانشان به حرفه بازیگری جلوگیری خواهند کرد.”

 

مریلا زارعی: در جریان این اتفاقات و دلایل آن نیستم
هرچند که امین تارخ اولین نفری نیست که این گفته‌ها را بیان می‌کند، اما مریلا زارعی به حرف‌های امین تارخ واکنش نشان داد و این واکنش در نوع خودش جالب توجه است. مریلا زارعی یکی از بی‌حاشیه‌ترین و بهترین بازیگران زن سینمای ایران که دیگر یک پای ثابت آثار ابراهیم حاتمی‌کیا نظیر “دعوت” و “گزارش یک جشن” و “چ” و “بادیگارد” شده است، درباره صحبت‌های اخیر امین تارخ گفت: واقعا من در جریان این اتفاقات و دلایل آن نیستم، ما نمی‌توانیم راه برویم و قسم بخوریم که سینما تمیز و پاک است. من و همکاران دیگرم بیست سال است که با شرف در سینما کار می‌کنیم. وی ادامه داده است: من قضاوت نمی‌کنم؛ ممکن است از دید آدم‌های مختلف و تجربیات آنها کثیف باشد، اما هر محیطی می‌تواند تمیز یا کثیف باشد و هر انسانی می‌تواند سالم یا ناسالم در هر محیطی زندگی کند که به خود شخص ارتباط دارد.
مریلا زارعی در جشنواره سی و سوم فجر موفق به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم “شیار۱۴۳” نوشته ابراهیم حاتمی‌کیا شده است.

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]
تاریخ: ۲۰ آبان ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.