با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

پشت بام تهران به زودی از شبکه یک سیما

 

پشت بام تهران سریالی است که قرار است به زودی بر روی آنتن برود. زینب تقوایی تهیه کننده «پشت بام تهران» بیان کرد که پشت بام تهران به زودی از شبکه یک سیما پخش شود. او گفت تصویربرداری این سریال هنوز تمام نشده و تا ۲ ماه آینده نیز ادامه دارد. زینب تقوایی تهیه کننده این مجموعه طی  گفتگویی به مراحل فعلی تصویربرداری این سریال اشاره کرد و گفت: “گروه در حال حاضر در شهرک چشمه و در منزل «آقا ولی» با بازی بهزاد فراهانی هستند و تاکنون بیش از ۴۰۰ دقیقه از این مجموعه تلویزیونی ضبط شده است.”

پشت بام تهران 2

تهیه کننده این سریال ضمن اشاره به اینکه بیشتر تصویربرداری این پروژه در شب انجام می‌شود گفت: ” شب گذشته بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، آزاده صمدی، سام درخشانی، اندیشه فولادوند و خسرو شهراز در این لوکیشن مقابل دوربین خسرو دادگرمرام رفتند و امشب گروه با تغییر لوکیشن به زعفرانیه و منزل طاهره می‌روند و در این لوکیشن ثریا قاسمی، زهره حمیدی، آزاده صمدی و لیندا کیانی جلوی دوربین خواهند رفت.”

 

پشت بام تهران 3

تیم مجموعه پشت بام تهران تا عاشورا، شب کار بوده است. تهیه کننده در این باره گفت: “تا الان ۴۵ درصد از پروژه تصویربرداری شده و امیر شیبان خاقانی نیز کار تدوین را به طور همزمان انجام می‌دهد. همچنین این اثر به زودی به صداگذاری می‌رسد و ساخت موسیقی این سریال هم از این هفته شروع می‌شود.” لوکیشن‌های بعدی این سریال بیمارستان و دادسراست و تهیه کننده این طور در این باره توضیح داد: “در کنار این لوکیشن‌های ثابت برای تصویربرداری به لوکیشن‌های پراکنده مانند پشت شرکت، برج نیمه کاره و دفتر عقد و ازدواج هم می‌رویم.”

پشت بام تهران 4

زینب تقوایی گفت؛ به زودی شهین تسلیمی نیز به این سریال در نقش مادر آهی (که سام درخشانی ایفاگر نقش آن است) خواهد پیوست. بعد از این عنوان کرد: “تصویربرداری این مجموعه تا ۲ ماه آینده ادامه خواهد داشت و براساس برنامه‌ریزی انجام شده با مدیریت شبکه ۱، قرار است سریال «پشت بام تهران» بعد از ماه صفر روی آنتن برود. مضمون سریال پشت بام تهران اجتماعی است و درباره تصمیم‌گیری درست و غلط انسان‌ها بوده و می‌خواهد نشان دهد، هزینه و عواقب تصمیم اشتباه در نهایت دامنگیر خود انسان‌ها خواهد شد.
پشت بام تهران 5

خلاصه این سریال به این صورت است: “آدم‌هایی از همین سرزمین در شرایط و روابط دشوار، در سر راه هم قرار گرفته‌اند و این قرارگیری، زندگی آنان را دستخوش تغییراتی می‌کند.” همانطور که گفتیم این سریال از شبکه ۱ سیما و در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای پخش خواهد شد.
پشت بام تهران 6

 

از بازیگران این سریال می‌توان به ثریا قاسمی، بهزاد فراهانی، اندیشه فولادوند، سام درخشانی، لعیا زنگنه، کامبیز دیرباز، آزاده صمدی، لیندا کیانی، زهره حمیدی، کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، خسرو شهراز، علیرضا آرا، نوید خداشناس و مجید واشقانی اشاره کرد.
پشت بام تهران 7

نویسندگی این سریال را سعید نعمت الله بر عهده دارد و عوامل دیگر این سریال مهدی بدرلو مدیر تولید، خسرو دادگر مرام مدیر تصویربرداری، مهری شیرازی طراح گریم، هادی افشار صدابردار، مهرداد جلوخانی صداگذار، امیرحسین حداد طراح صحنه، محمد صادقی طراح لباس، بیتا ارسطویی منشی صحنه، فرزاد رحمانی برنامه ریز، حسین دیردار، امیر کهکشان و نوید کریم زاده گروه کارگردانی و محمدنبی تقوایی دستیار تهیه، مشاور رسانه‌ای هادی داداشی هستند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.