با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

چگونه بیشتر مسافرت و کمتر کار کنیم

اکثر مردم دوست دارند بیشتر سفر کنند و کمتر کار کنند. با این حال، برای تامین هزینه سفرهای طولانی‌تر شما در ابتدا مجبورید سخت کار کنید، صرفه جویی کنید و سعی کنید که تعهدات زیادی دیگری در زندگی نداشته باشید. هنگامی که شما این عمل را انجام دهید، قادر به لذت بردن از ثمرات کار خود خواهد بود. همچنین ممکن است فرصت‌هایی را برای کار در خارج از کشور در منطقه مورد علاقه‌تان به دست آورید. با کار کردن در زمینه‌ای که به آن علاقه دارید، کار کردن سخت نخواهد بود. حال این سوال پیش می‌آید چگونه بیشتر مسافرت و کمتر کار کنیم؟

چگونه بیشتر مسافرت و کمتر کار کنیم
۱- یک کار خوب پیدا کنید و آنرا حفظ کنید. در ابتدا مجبورید بیشتر کار کنید و نه کمتر. این کمک خواهد کرد در جهت سفر طولانی‌تر بدون کار کردن پول پس انداز کنید.
۲- با داشتن فرزند، مسافرت طولانی مدت مشکل خواهد بود و پس انداز کردن سخت‌تر. شما زندگی کاری خود را به جای مسافرت، صرف حمایت و نگهداری از فرزندان می‌کنید. علاوه بر این با داشتن این مسئولیت‌ها قادر نخواهید بود برای مدت طولانی سفر کنید.
۳- مقصد مقرون به صرفه‌تری را انتخاب کنید. مکان‌های ارزان‌تری در جهان برای بازدید وجود دارد، مانند هند و جنوب آمریکا. با این حال، شما، بسته به اینکه چه مدت می‌خواهید در آنجا بمانید، نیاز به پول بیشتری دارید. این به معنی ماندن در اتاق با امکانات اولیه و شاید به اشتراک گذاشته شده، خرید مایحتاج به جای غذا خوردن، استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی است.
۴- ویزای کار اخذ کنید و در خارج از کشور، کاری که با علایقتان مرتبط است پیدا کنید. شما، به عنوان مثال، علاقه‌مند به اسکی هستید و درخواست برای کار در زمینه‌های اسکی در خارج از کشور می‌دهید. اگر شما در حال کار در صنعت هستید، احتمالا به صورت رایگان از امکانات استفاده خواهید کرد.
۵- نگرش مثبت نسبت به کار داشته باشید. کار، مانند سفر، اجازه می‌دهد تا شما با انواع مختلف از مردم ملاقات کنید، به عنوان یک فرد رشد می‌کنید و تحمل فرهنگی خود را افزایش و توسعه می‌دهید. با کسب درآمد همچنین سریع‌تر به اهداف سفر خود می‌رسید.
۶- به یاد داشته باشید برخی از کارها همراه سفر شما خواهد بود. تحقیق، برنامه ریزی، سازماندهی و …

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.