با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

چگونه یک هتل رزرو کنیم؟

چگونه یک هتل رزرو کنیم؟ شاید سوال بسیار ساده‌ای به نظر برسد اما اگر جزء آن دسته افرادی نیستید که در مسافرت‌هایشان به اقامت در هتل نیاز دارند یا بخاطر کسب و کار و یا مسابقات ورزشی فرزندتان به مسافرت رفته باشید، ممکن است ندانید چطور یک هتل رزرو کنید. با دنبال کردن مراحل ساده زیر می‌توانید مطمئن شوید که هتلتان نیازها و انتظارات شما را به محض رسیدن برآورده می‌کند.

چگونه یک هتل رزرو کنیم؟
۱- نرخ‌ها را چک کنید و هتل را تا حد امکان زودتر از روز عزیمت خود رزرو کنید. هتل‌ها مایلند با توجه به کمبود هتل‌ها و دسترسی مسافران به آنها، نرخ ها را بالا ببرند. به هر حال امکان معامله در دقیقه‌های آخر امکان پذیر هست.
۲- از یک سایت مسافرتی آنلاین استفاده کنید تا هتل‌های شهری که قصد مسافرت به آن را دارید شناسایی کنید یا نزدیک یکی از جاذبه‌های گردشگری یا فرودگاه یا آدرس خاصی که می‌خواهید باشد.
۳- تعیین کنید که یک اتاق استاندارد می‌خواهید، یک خوابه، دوخوابه یا بزرگتر.
۴- تعیین کنید که چه امکاناتی می‌خواهید، تسهیلات داخل اتاق که می‌شود راجع به آن فکر کرد عبارتند از اینترنت پرسرعت ، یخچال، آشپزخانه، مبل راحتی. بعضی هتل‌ها در صورت نیاز شما برایتان تخت خواب بچه نیز می‌آورند. تسهیلات هتل ممکن است شامل استخر درونی یا بیرونی، باشگاه بدنسازی، مرکز کسب و کار و یا رستوران باشد.
۵- تاریخ عزیمت و رسیدن خود را وارد کنید و نیز مشخص کنید که چند بچه و بزرگسال در اتاق خواهند ماند.
۶- لیستتان را به ۱ یا ۲ هتل کاهش دهید، بر اساس تسهیلاتی که می‌خواهید و بهترین نرخ و سپس به وب سایت‌های آن هتل‌ها بروید و نرخ‌های هتل را آنجا چک کنید.
۷- به عکس‌ها و تورهای مجازی در سایت نگاه کنید تا یک پیش زمینه‌ای از هتل و اتاق‌هایش داشته باشید. ممکن است نیاز داشته باشید که با هتل تماس بگیرید تا اطلاعات خاصی مثل سال ساخت هتل، ساعات ورود و خروج هتل و سیاست‌های کنسلینگ و فسخ رزرو را دریافت کنید.
۸- هتل را آنلاین یا با تلفن همراه رزرو کنید که این امر مستلزم دادن شماره کارتتان است، اما تا زمانی که اجازه کنسل کردن دارید طبق سیاست‌های فسخ رزرو، پول از حسابتان کم نخواهد شد. این موضوع بسیار اهمیت دارد بخصوص که اگر شما هتل گرانقیمت و پرهزینه‌ای را رزرو کرده باشید که در صورت عدم شناخت از سیاست‌های کنسلینگ و فسخ رزرو ممکن است متحمل هزینه‌های هنگفتی بشوید، بدون آنکه در آنجا اقامت کرده باشید.
۹- از کد رهگیری خود پرینت بگیرید یا آن را یادداشت کنید و با خودتان به سفر ببرید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۳ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.