با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

گلایه ثریا قاسمی از مادرش حمیده خیر آبادی در خندوانه

گلایه ثریا قاسمی از مادرش حمیده خیر آبادی در خندوانهبازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما، ثریا قاسمی شامگاه چهارشنبه سوم مرداد مهمان برنامه خندوانه بود. او در این برنامه با جوان درباره خیلی چیزها صحبت کرد و وقتی صحبت از حمیده خیر آبادی شد، ثریا قاسمی از مادر خود گلایه‌ای داشت. در ادامه می‎توانید بخشی از صحبت‎های ثریا قاسمی در خندوانه و نیز گلایه ثریا قاسمی از مادرش حمیده خیر آبادی در خندوانه را بخوانید.
به نقل از سینما سینما، در گفت‌و‌گو ثریا قاسمی با رامبد جوان، پیرامون هنر بازیگری، قاسمی بیان کرد: «ما با ایفای نقش در حقیقت آن شخصیت را به وجود می‌آوریم و این کار درست مثل مادری است که فرزندی را به دنیا می‌آورد. هنر فقط ظاهر شدن جلوی دوربین نیست بلکه باید به شیوه این قرار گیری در برابر دوربین اهمیت داد».

ثریا قاسمی در ادامه گفت: «آن چه موجب عصبانیت شدید من می‎شود، حضور نابلد‌هایی در برابر دوربین است که کاری را بلد نیستند اما به زور عهده‌دار می‌شوند. من وقتی با اینطور افراد رو به رو می‌شوم، مدام با خودم کلنجار می‌روم و حرف می‌زنم تا آرام شوم و بتوانم به کار ادامه دهم.»

این هنرمند در ادامه افزود: « آنچه موجب ماندگاری و تأثیرگزاری نقش در ذهن مخاطب می‎شود، بازی صادقانه است، خود من همیشه در بازی واقعأ اشک می‌ریزم، می‌خندم و عصبانی می‌شوم چرا که این انرژی قطعأ به بیننده هم منتقل می‌شود و باور نقش برای بیننده ساده‎تر خواهد شد.»

در هنگام گفت‎وگو درباره این موضوعات، ثریا قاسمی اشک ریخت و بعد بیان کرد که این اشک ریختن هم یک تمرکز و نمایش بوده است.

در ادامه این صحبت‌های رامبد جوان و ثریا قاسمی، از حمیده خیرآبادی، مادر ثریا قاسمی یادی شد و او با بیان این که از مادرش گلایه‌ دارد، گفت: «مادرم بیشتر عمرش را کار می‌کرد، یا سرگرم فیلم‌هایش بود و یا در تئاتر مشغول بود، به همین دلیل واقعا زندگی نمی‌کرد و من باید بیشتر اوقات پیش مادربزرگم می‎ماندم. الان که به این سن رسیدم تازه می‌فهمم که نباید همه چیز کار باشد و نباید این طور زندگی کرد اما مادرم با کارهایش توانست دین‌ خود را به جامعه ادا کند.»

در قسمت دیگری از برنامه خندوانه با حضور ثریا قاسمی، وقتی جناب خان وارد شد و از احلام شروع به حرف زدن کرد، ثریا قاسمی به او گفت که تصمیم دارد احلام را از خانواده‌اش به شکل تماس تلفنی خواستگاری کند تا او هم برای جناب خان تلاشی کرده باشد.

[تعداد: 4    میانگین: 2.5/5]
تاریخ: ۴ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.