با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

۱۴ متر مربع معماری دفتر کار خارق العاده

 

 

این دفتر Spazio R3 نامیده می‌شود

 

 

این دفتر Spazio R3 نامیده می‌شود و در منطقه San Salvario در شهر تورین ایتالیا واقع شده است. کار بر روی این فضا در سال ۲۰۱۵ آغاز شده است و در همین سال به پایان رسید. با توجه به اندازه محدود این فضا، معماران تصمیم گرفتند روی بخش‌های مختلف آن کار کنند. با ما همراه باشید تا با ۱۴ متر مربع معماری دفتر کار خارق العاده آشنا شویم.

 

 

هدف اصلی ساخت یک دفتر چند منظوره بود

 

 

هدف اصلی ساخت یک دفتر چند منظوره بود که در آن تنوع و تجربه‌های فردی به طور طبیعی در تعامل هستند. فضا به دو سطح تقسیم شده است. ساختار لوله‌ای استادانه که فضای داخلی را تعریف می‌کند و فضا را به بخش‌های مختلف تقسیم می‌کند.

 

 

 

این سبک دارای فضای مجزایی نسبت به سطح دفتر کار می‌باشد

 

این سبک دارای فضای مجزایی نسبت به سطح دفتر کار می‌باشد که همانند یک بالکن بر فضای کلی دفتر اشراف دارد و می‌تواند از طریق نردبانی که در تو رفتگی دیوار تعبیه شده است قابل دسترسی باشد. این مرحله جایی است که معماران ماکت خود را ایجاد می‌کنند و ایده‌های خود را شکل می‌دهند. بخش‌های دیگر شامل یک منطقه برای انجام پروژه‌های جاری، یک منطقه برای برگزاری جلسه و فضای نمایشگاه است.

 

 

 

 با استفاده از لوله‌ها و طناب، معماران موفق به تبدیل این فضای کوچک به یک دفتر دوست داشتنی و یک فضای کاربردی با یک ساختارسازمان یافته شده‌اند.

 

 با استفاده از لوله‌ها و طناب، معماران موفق به تبدیل این فضای کوچک به یک دفتر دوست داشتنی و یک فضای کاربردی با یک ساختارسازمان یافته شده‌اند.2

 

 

با استفاده از لوله‌ها و طناب، معماران موفق به تبدیل این فضای کوچک به یک دفتر دوست داشتنی و یک فضای کاربردی با یک ساختار سازمان یافته شده‌اند.

 

 

محل برگزاری جلسات یک میز با طراحی سفارشی با شیشه‌ای شفاف می‌باشد

 

 

محل برگزاری جلسات یک میز با طراحی سفارشی با شیشه‌ای شفاف می‌باشد که توسط دو صندلی تکمیل شده است. این طراحی، یک استراتژی هوشمندانه است که به معماران اجازه داده است تا فضا را ساده و زنده نگه دارند.

 

 

آنها از مواد ساده و سبک ترکیبی استفاده کردند

 

 

آنها از مواد ساده و سبک ترکیبی استفاده کردند تا به این پروژه شخصیت دهند. چوب و فلز، دو ماده اصلی که فضای داخلی را تعریف می‌کند. این دکور ساده و عملی است.

 

 

این تیم همچنین به جزئیات توجه زیادی کرده است

 

این تیم همچنین به جزئیات توجه زیادی کرده است. نور به صورت مجزا در هر بخش وجود دارد. ایستگاه‌های کاری افراد نیز دارای چراغ‌های رومیزی قابل تنظیم است و لامپ‌های آویزان نیز در بقیه فضا به کاربرده شده است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.