با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

۱۵ آهنگ برتر سال ۲۰۱۴

با ما همراه باشید با معرفی ۱۵ آهنگ برتر سال ۲۰۱۴:

 

۱- آهنگ happy از فارل ویلیامز

این آهنگ معروف که به معنی خوشحال است توسط خواننده و تهیه کننده آمریکایی فارل ویلیامز اجرا شده است. آهنگ هپی یکی از تراک‌های آلبوم من نفرت انگیز ۲ است. ترانه‌سرای این آهنگ خود فارل ویلیامز است. این آهنگ در صدر پرفروش‌ترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۴ و همچنین در صدر بهترین‌های بازار بزرگ موسیقی قرار گرفته است. مدت زمان این آهنگ ۳ دقیقه و ۵۳ ثانیه است. نکته جالب توجه راجع به این آهنگ این است که در مارس سال ۲۰۱۴ سازمان ملل متحد کمپین شادی را با کمک فارل ویلیمز راه انداخت و از مردم خواست که تصویر خود را در حال خواندن این آهنگ ضبط کرده و در اینترنت به اشتراک بگذارند که چند جوان ایرانی بعد از اقدام به این کار ظرف چند ساعت توسط نیروی انتظامی بازداشت شدند.

آهنگ happy از فارل ویلیامز

 

۲- آهنگ rather be یا ترجیح می‌دهم باشم از CLEAN BANDIT FT JESS GLYNNE

این آهنگ توسط گروه الکترونیکی بریتانیایی به نام clean bandit و صدای jess glynne اجرا شد. این آهنگ در ۱۷ ژانویه سال ۲۰۱۴ منتشر شد و چهارمین قطعه از آلبوم new eyes است. این آهنگ از بدو انتشار حدود ۱ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. این آهنگ در رتبه ۱ در جدول تک آهنگ‌های بریتانیا، و سومین آهنگ از سریع‌ترین آهنگ‌های پرفروش شد. موزیک ویدئوی این آهنگ بیش از ۳۲۰ میلیون بازدید کننده داشته است. همچنین آهنگ rather be در سال ۲۰۱۵ و در grammy awards در ایالات متحده آمریکا برنده جایزه بهترین رقص سال شد.

آهنگ rather be

 

۳- آهنگ all of me از جان لجند

این آهنگ توسط JOHN LEGEND خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی خوانده شده است و در بین ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد در سال ۲۰۱۴ قرار گرفت. این آهنگ زیبا توسط DASH BERLIN آهنگسازی شده است. جان لجند علاوه بر ترانه‌سرایی و خوانندگی به بازیگری هم می‌پردازد. او ۹ جایزه گرمی، ۱ گلدن گلوب و ۱ جایزه اسکار را از آن خود کرده است.

آهنگ all of me از جان لجند

 

۴- آهنگ waves از مستر پروبز

آهنگ WAVES از یک هنرمند هلندی به نام مستر پروبز است. در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد و به یکی از ۱۰ آهنگ برتر هلند تبدیل شد. این آهنگ توسط سازنده موسیقی آلمانی رابین شولتز ریمیکس شد و با ریمیکس او این آهنگ در جدول بهترین آهنگ‌های کشورهای زیادی از جمله اتریش، سوئد و انگلستان قرار گرفت. ریمیکس این آهنگ با فروش بیش از ۸۰۰۰۰۰ نسخه چهارمین آهنگ پر فروش جهان در سال ۲۰۱۴ شد.

آهنگ waves از مستر پروبز

 

۵- آهنگ ghost از الا هندرسون

این آهنگ در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۴ ضبط و در ۶ ژوئن ۲۰۱۴ به بازار آمد. GHOST یا شبح یکی از قطه‌های آلبوم CHAPTER1 از الا هندرسون خواننده جوان و آینده‌دار است. الا این آهنگ را با همکاری کنان ویلیامز نوشت و تهیه کنندگان آن رایان تدر و نوئل زانکانلا هستند. موزیک ویدئوی این آهنگ هم در مارچ ۲۰۱۴ منتشر شد. این آهنگ در رده نخست آهنگ‌های بریتانیا و ایرلند قرار گرفت. همچنین در بین۱۰ آهنگ برتر کشورهای استرالیا، بلژیک، آلمان، مجارستان و نیوزلند نیز قرار گرفت. این آهنگ بعد از انتشارش بیش از ۷۵۰ هزار نسخه فروش کرد.

آهنگ ghost از الا هندرسون

 

۶- آهنگ تیمبر از پیتبول و کشا

تیمبر آهنگی از رپر آمریکایی پیتبول و هنرمند آمریکایی کشا است. این آهنگ یکی ازقطعه‌های آلبوم meltdown است که در ۷ اکتبر ۲۰۱۳ منتشر شد. طول آهنگ ۳:۲۴ دقیقه است و کشا یکی از ترانه‌سرایان آن است. این آهنگ برای ۳ هفته در صدر بیلبور ۱۰۰ آهنگ برتر قرار داشت و همچنین در بسیاری از کشورها نیز در بالای جدول قرار داشت. از جمله کانادا، انگلستان، آلمان، هلند و دانمارک. این آهنگ در سال ۲۰۱۴، ۹٫۶ نسخه در کل جهان فروش داشت که تبدیل به ششمین آهنگ پرفروش سال شد.

آهنگ تیمبر از پیتبول و کشا

 

۷- آهنگ THINKIKNG OUT LOAD از، اد شران

این آهنگ را خواننده و ترانه‌سرای انگیسی به نام ED SHEERAN اجرا کرده است. یکی از قطعه‌های آلبوم X است و در ۲۴ دسامبر ۲۰۱۴ منتشر شد. زمان این آهنگ زیبا ۴:۴۱ دقیقه است و ترانه‌سرای آن هم اد شیران است. این آهنگ از بدو انتشار به جدول بهترین آهنگ‌های بریتانیا وارد شد و بعد از ۲۰ هفته صعود بالاخره در جایگاه نخست قرار گرفت. این دومین آهنگ پرفروش شران است. این آهنگ همچنین در کشورهای ایرلند، نیوزلند، دانمارک، هلند و آمریکای شمالی جزء بهترین آهنگ‌ها بوده است.

آهنگ THINKIKNG OUT LOAD از، اد شران

 

۸- آهنگ STAY WITH ME از سام اسمیت

قطعه‌ای از آلبوم IN THE LONELY HOUR با صدای زیبای هنرمند انگلیسی سام اسمیت است. این آهنگ در ۱۴ آوریل ۲۰۱۴ منتشر شد و به موفق‌ترین آهنگ سام سمیت تا به امروز تبدیل شده است. در جدول آهنگ‌های بریتانیا در رتبه اول قرار گرفت و تبدیل به سومین آهنگ برتر او در این چارت شد. در کانادا و نیوزلند نیز در صدر جدول و در آمریکا نیز در جایگاه دوم قرار گرفت. در مراسم اعطای جوایز سالانه گرمی برنده آهنگ سال شد.

آهنگ STAY WITH ME از سام اسمیت

 

۹- آهنگ ALL ABOUT THAT BASS از مگان ترینر

این آهنگ زیبا از مگان ترینر از آلبوم TITLE است و در ۳۰ زوئن ۲۰۱۴ به بازار عرضه شد. زمان این آهنگ ۳:۰۷دقیقه است و مگان ترینور و کوین کادیش ترانه‌سراهای آن هستند. کادیش همچنین تهیه کننده این آهنگ نیز هست. این آهنگ توسط چندین نشریه یکی از بهترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۴ معرفی شد و نامزد بهترین آهنگ سال ۲۰۱۴ در مراسم اعطای جایزه گرمی شد. این آهنگ در حدود ۱۱ میلیون نسخه در جهان فروخته و به یکی از پرفروش‌ترین‌های سال تبدیل شده است.

آهنگ ALL ABOUT THAT BASS از مگان ترینر

 

۱۰- آهنگ LET IT GO از ایدینا منزل

ایدینا کیم منزل متولد ۱۹۷۱ یک خواننده و بازیکر آمریکایی است. اولین آلبوم او ۶ سال در رتبه ششم بیلبور بهترین آلبوم‌ها قرار داشت و منزل تنها بازیگر بدون رقیبی است که همیشه در مراسم اعطای جوایز تونی جزء ۱۰ نفر برتر بوده است. آهنگ LET IT GO یکی دیگر از کارهای موفق ایدینا است که جزء پرفروش‌ترین‌های سال ۲۰۱۴ بوده است.

آهنگ LET IT GO از ایدینا منزل

 

۱۱- آهنگ SHAKE IT OFF از تیلور سویفت

TAYLOR SWIFT یکی از بهترین خواننده‌ها و ترانه‌سراهای آمریکایی است. این آهنگ زیبایش هم ششمین قطعه از آلبوم پنجم او به نام ۱۹۸۹ است و زمان این آهنگ ۳:۳۹ دقیقه است. سبک این آهنگ پاپ است. خود آهنک و موزیک ویدئوی آن بخاطر سبک موسیقیایی‌اش مورد توجه منتقدین قرار گرفته است. این آهنگ در جدو بیلبورد ۱۰۰ آهنگ برتر رتبه ۱ را به خود اختصاص داد و تبدیل به دومین آهنگ شماره ۱ تیلور در آمریکا شد همچنین این آهنگ برنده آهنگ مورد علاقه مردم در سال ۲۰۱۵ و همچنین نامزد جوایز زیادی در مراسم اعطای جوایز گرمی شد.

آهنگ SHAKE IT OFF از تیلور سویفت

 

۱۲- آهنگ SING از اد شران

این دومین آهنگ پرفروش ED SHEERAN است. این آهنگ که SING نام دارد، یکی دیگر از قطعه‌های آلبوم X است. این آهنگ توسط اد شرن و فارل ویلیامز نوشته شده است. فارل ویلیامز همچنین تهیه کننده این آهنگ نیز هست. مدت زمان این آهنگ ۳:۵۵ دقیقه است و در ۷ آوریل ۲۰۱۴ وارد بازار شد. این آهنگ یکی از آهنگ‌های پرفروش اد شران در بریتانیا است و در جدول کشورهای استرالیا، نیوزلند و ایرلند نیز در رده اول قرار داشت. همچنین در بیلبور ۱۰۰ آهنگ برتر آمریکا نیز رتبه ۱۳ را به خود اختصاص داد.

 آهنگ SING از اد شران

 

۱۳- آهنگ BUDAPEST از جورج ازرا

جورج ازرا یکی از موفق‌ترین هنرمندان بریتانیایی است. آهنگ بوداپست از آلبوم WANTED ON VOYAGE است و در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. جورج یکی از ترانه‌سراهای این آهنگ است و این تک آهنگ توسط کمپانی کلمبیا منتشر شد. بوداپست در جدول تک آهنگ‌های بریتانیا جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. این آهنگ همچنین طرفداران زیادی در کشورهای اتریش، نیوزلند، استرالیا، آلمان، ایرلند، ایتالیا، هلند و سوئیس پیدا کرد و در صدر پرفروش‌ترین آهنگ‌ها قرار گرفت. در آمریکا نیز بیش از ۵۰۰۰۰۰ نسخه از اسن آهنگ به فروش رفت.

آهنگ BUDAPEST از جورج ازرا

 

۱۴- آهنگ MY LOVE از ROUTE 94 FT JESS GLYNNE

آهنگ MY LOVE در ۲۸ فوریه ۲۰۱۴ وارد بازار شد و خیلی زود تبدیل به یکی از محبوب‌ترین آهنگ‌ها گشت و طرفداران زیادی پیدا کرد. ترانه‌سرا و تهیه کننده این آهنگ روآن جونز است. مدت زمان آهنگ ۴:۲۲ دقیقه است. این آهنگ در جدول تک آهنگ‌های بریتانیا در جایگاه اول، در جدول ایرلند در رده ۱۲ و در بلژیک نیز در جدول بهترین آهنگ‌ها قرار گرفت. ترانه سرا و تهیه کننده این آهنگ نیز ROUTE 94 بوده است.

آهنگ MY LOVE از ROUTE 94 FT JESS GLYNNE

 

۱۵- آهنگ NOBODY TO LOVE از سیگما

این آهنگ تولید سیگما است. این آهنگ در اصل یک ریمیکس بوتلگ از آهنگ BOUND2 از کانی وست و چارلی ویلسون است که در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۴ به بازار عرضه شد. این آهنگ در بدو ورودش به بازار موفق به قرار گرفتن در صدر جدول بهترین آهنگ‌های ۲۰۱۴ بریتانیا شد. این نه تنها برای نخستین بار بود که یکی از آهنگ‌های سیگما موفق به قرار گرفتن در جایگاه اول می‌شد بلکه برای نخستین بار بود که در ۴۰ تک آهنگ برتر قرار می‌گرفت. در هفته اول بیش از ۱۲۱۰۰۰ نسخه از آن به فروش رفت . این آهنگ همچنین در جدول‌های کشورهایی ماند لهستان، اسکاتلند و نیوزلند نیز در مکان اول قرار گرفت. همچنین در بلژیک و ایرلند در جایگاه سوم و در استرالیا در مکان ۱۱ قرار گرفت

آهنگ NOBODY TO LOVE از سیگما

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]
تاریخ: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.