با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

۸ ترفند برای لوکس‌تر کردن اتاق خوابتان

در اینجا به ۸ ترفند برای لوکس‌تر کردن اتاق خوابتان اشاره می‌کنیم.

8 ترفند برای لوکس‌تر کردن اتاق خوابتان

 

۱- بالش‌های خود را پر کنید

بالش‌های پر و لوکس نشاندهنده شکوه و جلال است. بالش‌های خود را پر کنید تا اتاقتان از یک اتاق معمولی به یک اتاق خواب لوکس تبدیل شود.

 

۲- در اتاق خوابتان لوستر نصب کنید

نسل چراغ‌های حبابدار منسوخ شده است. آن‌ها را با لوستر جایگزین کنید. نیازی نیست پول زیادی خرج کنید. لوستر‌های شیک با قیمت‌های مناسب‌تری نیز در بازار موجود است.

 

۳- درباره میزهای کنار تختی خود (پاتختی) تجدید نظر کنید

این میزها برای قرار دادن انواع لوازم ضروری مانند: کرم دست، کابل شارژ، لیوان آب و کتاب می‌باشد. می‌توانید بر روی آن از وسایل تزئینی برای زیبایی اتاق خواب خود استفاده کنید.

 

۴- توجه به اصول صحیح قرار دادن لوازم در اتاق

یک تخت با قاب تیره چوبی، یک کمد با طلاکاری زرق و برق دار، یک صندلی با دسته مخمل – هر اتاق خواب دارای یک وسیله اصلی است که باید مطمئن شویم که همیشه محور توجه است. سعی کنید اتاق درهم و برهم و شلخته به‌نظر نرسد و هر وسیله سر جای خودش باشد.

 

۵- کف اتاق را خلوت کنید

یک اتاق شلوغ و درهم برهم، هرگز لوکس و شیک به نظر نمی‌رسد. انبوهی از کتاب‌ها، کابل شارژ و لوازم دیگر بر روی زمین ظاهر اتاق را ناخوشایند می‌کند.

 

۶- لوازم خود را به روز کنید

هیچ دلیلی برای نگه داشتن طولانی مدت از لوازمی که سال‌هاست در اتاقتان است وجود ندارد (البته تا زمانی که آنها دیگر جوه‌ای ندارند)، می‌توانید با لوازم جدیدتر به اتاق خوابتان حال و هوای جدیدی بدهید و تنوع ایجاد کنید.

 

۷- میز توالت خود را سازماندهی کنید

درست مثل پاتختی یک میز آرایش درهم و برهم می‌تواند کل اتاقتان را شلوغ کند. بهتر است قفسه لوازم آرایش بخرید و میز آرایشتان را سازماندهی کنید.

 

۸- در اتاق خوابتان از گل و گیاهان زینتی استفاده کنید

شکل و نوع گیاهان بستگی به سلیقه شما دارد. یک گلدان کوچک روی میز و یا یک بامبو و یا سرخس بزرگ، فرقی نمی‌کند که چه نوعی باشد. وجود گل و گیاه اتاق خوابتان را لوکس و مجلل می‌کند.

[تعداد: 3    میانگین: 3/5]
تاریخ: ۴ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.