با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

۹ مدل موی برتر و جذاب سال ۲۰۱۵ برای مردان

در این مطلب ۹ مدل موی برتر و جذاب سال ۲۰۱۵ برای مردان را به شما معرفی می‌کنیم.

 

۱- مدل سزار

سزار

مدل موی سزار، یک مدل موی محبوب برای موهای وز است. طول کوتاه این مدل مو نگهداری از آن را آسان می‌کند.

 

۲- کژوال

کژوال

این مدل، جزء مدل موهای ساده و کلاسیک است. با کمی ژل یا کرم مو و به سرعت می‌توانید به این مدل مو حالت دهید. موها در دو طرف سرتان کوتاه و در بالای سر بلند می‌باشد.

 

۳- براشدآپ

براشدآپ

این مدل مو مانند مدل موی قبلیست با این تفاوت که کمی بلندتر است. موهای ۲ طرف و پشت سر کوتاه و بالای سر بلند است. با ژل به راحتی حالت می‌گیرد و با هر تیپی و برای هر موقعیتی مناسب است.

 

۴- پمپادور

پمپادور

این مدل مو می‌تواند با موی کوتاه یا بلند و با هر مویی به دست آید. مو در قسمت بالای سر می‌تواند بلندتر و یا کوتاه‌تر باشد. با انواع محصولات مو مانند ژل و کرم مو می‌توانید موهایتان را به این شکل حالت داده و فیکس کنید.

 

۵- کوتاه در پشت سر و طرفین

کوتاه در پشت سر و طرفین

در این مدل نیز مو در پشت و دو طرف کوتاه بوده و یک لایه بلند از مو در بالای سر قرار می گیرد. این یک انتخاب ایده آل است، برای مردانی که می‌خواهند سبک منحصر به فرد خود را داشته باشند.

 

۶- مدل موی یکطرفه

مدل موی یکطرفه

این یک مدل موی بسیار جذاب است که برای همه مردان مناسب می‌باشد. اما برای مردانی با موی بلندتر بسیار عالی به نظر خواهد رسید. ایده آل برای مردانی که عجله دارند و نمی‌خواهند وقت زیادی را برای آرایش موهایشان اختصاص دهند. این مدل مو در عرض چند دقیقه درست می‌شود. می‌توانید موهایتان را به هر سمتی که می‌خواهید متمایل کنید.

 

۷- کوتاه ساده

کوتاه ساده

این سبک موی کوتاه در بالای مو کمی بلندتر و در کناره‌ها و پشت کوتاه تر است. برای کسانی که موهای تمیز و مرتب می‌خواهند و در عین حال دوست دارند با موهایشان بازی کنند این مدل مو عالی است. با کمی ژل مو و کمی ور رفتن با مو می‌توانید در چند دقیقه به موهایتان حالت دهید.

 

۸- اسلیک بک

اسلیک بک

مدلی برای موهای صاف و نرم که با توجه به فرم صورت، بغل موها و بالای آن باید در کنتراست باشند.

 

۹- انواع آندرکات

انواع آندرکات

آندرکات هنوز هم یکی از مدل‌های پرطرفدار در سال ۲۰۱۵ است. این مدل مو دارای زیر مجموعه‌های متنوعی است. یکی از نمونه‌ها را در عکس بالا مشاهده می‌کنید. تنوع‌پذیری این مدل مو بی‌پایان است.

[تعداد: 14    میانگین: 3.1/5]
تاریخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.